Uniyemek

Türkiye’de kampüsten çıkmış ve tüm kampüslere girmeyi hedef edinmiş genç, dinamik ve hırslı yemek sipariş platformuyuz.

2007 Yılında Sabancı Üniversitesi’nin yemek ihtiyacına çözüm olmak için çıktığımız yola şimdi diğer kampüslerde devam ediyoruz. Yeditepe Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi bunlardan sadece birkaçı.

Çoğu üniversitenin en büyük problemi olan kampüs içerisine sipariş gelmemesi problemine de çözüm oluyoruz. Çünkü BİZ HALA KAMPÜSTEYİZ!

Biz öğrencinin istediğini bulabileceği bir yer olmakla birlikte, öğrenciye öğrencinin ne yiyeceğini de söylemek isteyen bir oluşumuz.

Yani, Uniyemek ne derse, öğrenci onu yiyecek!

Peki ama nasıl?

Biz hala kampüsteyiz! Öğrenci ne isteyecek, biliyoruz.

Kimimiz kampüsten çıktık, mezunlar ne isteyecek onu da biliyoruz!

Öğrenci ve taze mezunumuz ne yiyeceğim diye düşünerek yorulmasın istiyor, ona tarzına göre yemek listeliyoruz.

Güncellemede ekleyeceğimiz online diyetisyen özelliğimizle müşterinin neyi, ne kadar yiyeceğine biz karar vereceğiz.

Nelere Dikkat Ediyoruz?

Uniyemek bir öğrenci projesi olarak yola çıktı ve öyle devam etmesini istiyoruz. Biz, tek başımıza kazanmıyor; paydaşlarımız için de değer yaratıyoruz. Başlıca paydaşımız olan restoranların kazancını kendi kazancımızın önünde tutuyoruz. Çünkü restoran yoksa, biz de yokuz. Önce esnaf, sonra müşteri diyor; bu ikisi mutlu olduğunda sıra bize gelecek, biliyoruz.

Biz çıktığımız bu yola sizinle devam etmek istiyoruz.

Bu ülkenin geleceği gençlerimizin değer kattığı, Bu ülkenin geleceği gençlerimizin değerlendiği Bu ülkenin gençleri ve esnafının birlikte üreteceği bir hikâye yazmak istiyoruz.